|
Are un nume - Norocel - care spera sa ii aduca noroc si in continuare. E un catel metis ciobanesc german, salvat din strada si tratat pt babesioza care probabil ca il omora in cateva zile. A trecut cu bine prin transfuzie de sange si tratament, s-a mai ingrasat, este educat, merge in lesa ca un caine devotat, este vaccinat si sterilizat, bland cu oamenii si dornic de un stapan responsabil. Din pacate, cabinetul veterinar care l-a tratat nu mai poate sa il tina pt ca s-a facut bine, iar cel care l-a salvat de la o moarte sigura nu are unde sa il tina (apt de bloc cu toata familia plus o pisica). Are nevoie de o curte, se asigura mancare si toate accesoriile, plus vizite periodice. Va rog dati-i o sansa in continuare, nu poate sa ajunga din nou pe strada! tel 0723509694
|